Talor’s Room markası, geleneksel pazarlamadan ziyade yeni bir dünya olan dijital pazarlamanın nimetlerinden faydalanarak yenilikçi bir bakış açısıyla kurulmuştur. Kalite denildiği zaman genellikle akla ilk kaliteli bir ürün gelir.
 
Ancak Talor’s Room için kalite denildiği zaman müşterilerinin aklında ürünle birlikte kaliteli bir hizmet deneyimi oluşur.

Talor’s Room bunu, ürettiği estetik kaygısı güden dijital içeriklerine, satış sonrası bağını koparmayan destek hizmetlerine ve müşterisini odak merkezi haline getirmesine borçludur.

Eskilerin de dediği gibi. “Müşteri bizim velinimetimizdir.”

Vizyonumuz, estetik ve değer üzerine dekore edilmiş bir yaşam alanı. Misyonumuz, müşterilerimizin evlerinde anlam bulacakları ve yaşamlarını daha da güzelleştirecek değişiklikler.
 
“Yaşam alanınızı güzelleştirin” mottosuyla yoluna çıkan Talor’s Room, her tüketicinin hayatına estetiğin girmesini ve etik değerlerle harmanlanan bir hizmet kalitesini amaçlamaktadır. Estetiğin tasarımdan geçtiğine inanan şirket kültürüyle, hizmet ve üretim sektöründe kendisine yer bulmaktadır.